• 1398/04/10 - 13:04
  • تعداد بازدید : 241
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

دیدار رییس شبکه داورزن با دادستان و تبریک هفته قوه قضائیه

دکتر داورزنی به مناسبت هفته قوه قضائیه به همراه جمعی از مسئولین ادارات شهرستان داورزن با دادستان شهرستان داورزن دیدار و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی، هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان داورزن گفت: حوزه فعالیت دامپزشکی بسیار کسترده است و   تمام افراد جامعه اعم از تولید کننده و مصرف کننده از خدمات دامپزشکی بهره مند می شوند.ایشان کمک به رشد اقتصادی در کنار ارتقاء بهداشت عمومی و پیشگیری از بیماریها بخصوص بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان را از مهمترین اقدامات دامپزشکی عنوان کرد .

دکتر علیرضا داورزنی به بیش از 800 بیماری مشترک بین انسان و حیوان بخصوص تب کریمه کنگو ، تب مالت ، آنفلوانزا،هاری و... طی سالهای اخیر در کشور اشاره کرد و گفت اگر دست اندر کاران صنعت تولید کشور قوانین بهداشتی دامپزشکی را رعایت نمایند هم تولید بالایی خواهند داشت و هم جلو انتشار بیماری به افراد جامعه گرفته می شود.

دادستان شهرستان داورزن نیز بر تولید در سایه رعایت قوانین تأکید کرد و گفت: تولید محصول سالم و بهداشتی از حقوق شهروندی است و  افرادی که موازین بهداشتی را رعایت ننمایند و باعث مخاطرات بهداشتی در جامعه گردند بایستی پاسخگوی اقدامات خود در مراجع قضائی باشند.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان صفحه اصلی,اداره شهرستان داورزن
  • کد خبر : 133991
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید