• 1401/02/24 - 09:46
  • تعداد بازدید : 44
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کشف حدود 2 تن قطعات مرغ منجمد دیفراست شده در شهرستان بینالود

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی بینالود؛ عصر پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه میزان 1950 کیلو گرم ران مرغ منجمد در حال یخ زدایی در بخش شاندیز کشف و ضبط گردید.

قطعات مرغ منجمد دیفراست شده

دکتر قدرتی رئیس شبکه دامپزشکی اظهار داشت: در این بازدید مشترک با تعزیرات حکومتی و اطلاعات سپاه شهرستان، یک محموله به وزن حدود 1950 کیلوگرم ران مرغ منجمد که به صورت غیر بهداشتی و غیر قانونی یخ زدایی شده بود توقیف گردید.

وی افزود: پیرو مباحث حذف ارز دولتی نهاده ها و آزاد سازی قیمت گوشت و مرغ و برحسب دستور مدیر کل دامپزشکی استان از کلیه مراکز و واحد های بسته بندی که توان نگهداری و دپو گوشت و مرغ را دارند بازدید سر زده انجام گرفت، که در این بازدید ها از یک کارخانه در شهرک صنعتی شاندیز، این محموله کشف گردید.

قدرتی خاطرنشان کرد: در مکانی استتار شده و دور از چشم کارشناسان و بازرسان، کارگران واحد در حال بیرون آوردن قطعات مرغ منجمد از کارتن ها و بسته بندی مجدد مرغ ها با لیبل تازه و آماده سازی جهت عرضه به بازار تحت عنوان مرغ گرم بودند.

وی افزود: وزن خالص این محموله کشف شده حدود ۱۹۵۰ کیلو گرم است که با دستور رییس تعزیرات حکومتی شهرستان در سردخانه توقیف و پلمپ شد تا ادامه فرآیند وتصمیم گیری برای این محموله انجام شود.

دکتر علیرضا قدرتی در پایان بیان کرد: شبکه دامپزشکی شهرستان  با تمام توان از امنیت غذایی شهروندان حفظ و حراست نموده و این قول را به شهروندان می دهیم فرآورده های خام دامی سالم و مطمئن را به دست آنها برسانیم.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 286043
pr_rkh روابط عمومی استان

pr_rkh روابط عمومی استان

تصاویر

قطعات مرغ منجمد دیفراست شده
لینک کوتاه