• 1400/07/22 - 13:00
  • تعداد بازدید : 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار و گفتگوی رئیس شبکه دامپزشکی مشهد با معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 4 شهرستان

روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد از دیدار و گفتگوی رئیس شبکه دامپزشکی مشهد وتعدادی از کارکنان شبکه با معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه چهار شهرستان خبر داد.

دکتر محمود جوادی نژاد در این دیدار که در پنجمین روز هفته بزرگداشت دامپزشکی انجام پذیرفت ضمن قدردانی از همراهی دستگاه قضائی شهرستان در خصوص پایداری و برقراری بهداشت و امنیت غذایی شهروندان، اظهار داشت: بازرسان و کارشناسان بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد با تمام توان و با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود،  کلیه عوامل تاثیرگذار در حوزه بهداشت و امنیت غذایی شهروندان و زائرین بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) را به جد پیگیری می نمایند. وی در ادامه به وجود بیش از 5500  مرکز تولید، استحصال، بسته بندی،نگهداری،توزیع و عرضه انواع فراورده های خام دامی در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود: بازرسان این مجموعه با وجود برخی از کمبودها به صورت مستمر و شبانه روزی بر این مراکز نظارت داشته و مشکلات و فرآیندهای موجود در حوزه تولید و عرضه فرآورده های خام دامی را از مزرعه تا سفره خانوارها رصد می نمایند.

در ادامه، محمد اسماعیل عندلیب، معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه چهار شهرستان از خدمات و فعالیت های کارشناسان و بازرسان شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد قدر دانی نمود و افزود: مباحث مرتبط با بهداشت و امنیت غذایی شهروندان از جایگاه بالایی برخوردار بوده و از کارشناسان دامپزشکی شهرستان خواست بهداشت فرآورده های خام دامی را با جدیت تمام وبدون تبعیض پیگیری نموده و تلاش نمایند سرمنشاء تخلفات و یا سرشاخه های آنها را شناسائی و معرفی نمایند . وی یاداور شد دستگاه قضاء همواره در برقراری و پایداری بهداشت و امنیت غذایی شهروندان همراه دامپزشکی خواهد بود.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان صفحه اصلی,اداره شهرستان مشهد
  • کد خبر : 277933
کلمات کلیدی
pr_rkh روابط عمومی استان

pr_rkh روابط عمومی استان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه