• 1400/06/24 - 12:06
  • تعداد بازدید : 30
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پلمب مرکز عرضه گوشت قرمز به دلیل کشتار غیر مجاز و جعل مهر دامپزشکی

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی باخرز حفظ سلامت مواد خام دامی مورد عرضه در شهرستان از مهمترین وظایف نظارت بازرسان اداره بوده و برخورد با عاملین عرضه غیربهداشتی مواد خام دامی به طور مستمر ادامه دارد.

دکتر سعیدخانزاده رئیس شبکه دامپزشکی با اعلام این خبر گفت: عرضه گوشت بدون مهر تایید دامپزشکی، عرضه گوشت چرخ کرده از قبل آماده شده و سایر نکات بهداشتی از علل مهم برخوردهای نظارتی دامپزشکی می باشد.

وی  با اشاره به اینکه در این بازدید مقدار 47 کیلوگرم گوشت قرمز ضبط ومعدوم گردید افزود علی رغم تذکرات قبلی کارشناسان اداره دامپزشکی، به علت تکرار تخلفات بهداشتی از سوی متصدی مرکز این واحد با همکاری دایره نظارت بر اماکن عمومی پس از کسب دستور مقام قضایی نسبت به پلمب این واحد اقدام گردید  و جهت ادامه روند پرونده به مراجع قضایی ارجاع گردید .

وی  با بیان اینکه برخی افراد سودجو و فرصت‌طلب، دام را در محل‌های غیراستاندارد کشتار و عرضه می‌کنند گفت: دام باید در کشتارگاه‌های مجاز و با نظارت دامپزشکی و ناظر ذبح شرعی کشتار شودوبه شهروندان توصیه کرد: فرآورده های خام دامی مورد نیاز را از مراکز مجاز و تحت نظارت دامپزشکی خریداری و به مهر و لیبل معتبر  و تاریخ فراورده های خریداری شده دقت نمایند و هرگونه مورد مشکوک  را به شبکه دامپزشکی با شماره تماس 54823282 اطلاع رسانی نمایند .

  • گروه خبری : اخبار شهرستان صفحه اصلی,اداره شهرستان باخرز
  • کد خبر : 276921
کلمات کلیدی
pr_rkh روابط عمومی استان

pr_rkh روابط عمومی استان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه