• 1401/09/02 - 11:11
  • تعداد بازدید : 114
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

تقدیر فرمانده بسیج نیشابور از رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان

سرهنگ علی نیک یاد فرمانده ناحیه مقامت بسیج نیشابور از تلاشها و همکاری های دکتر علی سلیمانی رئیس شبکه دامپزشکی در همراهی و پیشبرد پروژه های مشترک خدمت رسانی در مناطق محروم روستایی و اردوهای جهادی با اهداء لوح تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی نیشابور؛ سرهنگ علی نیک یاد فرمانده ناحیه مقامت بسیج نیشابور در سومین روز از هفته بسیج طی مراسمی که با حضور رئیس کانون نخبگان بسیج استان و جمع کثیری از نخبگان بسیج شهرستان در باشگاه فجر نیشابور برگزار شد، از تلاشها و همکاری های دکتر علی سلیمانی رئیس شبکه دامپزشکی در همراهی و پیشبرد پروژه های مشترک خدمت رسانی در مناطق محروم روستایی و اردوهای جهادی با اهداء لوح تقدیر نمود .

فرمانده ناحیه بسیج نیشابور گفت: خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار و محرومیت زدایی از این مناطق از وظایف همه دستگاه ها و سازمان ها می باشد که در این میان بسیج شهرستان علاوه بر دیگر وظایف محوله در مسئله بهداشت دام و طیور روستایی با همکاری شبکه دامپزشکی و برگزاری اردوهای جهادی در این مناطق در نهضت خدمت رسانی نقش بسزایی داشته است .

یاد آوری می شود واکسیناسیون و درمان دامهای مناطق روستایی، اجرای طرح واکسیناسیون طیور روستایی بر علیه بیماری نیوکاسل و نظارت بر مواد پروتئینی دامی بسته های معیشتی از طرح های مشترک سازمان بسیج و دامپزشکی بوده است.   

  • گروه خبری : اخبار شهرستان صفحه اصلی,اداره شهرستان نیشابور
  • کد خبر : 294690
pr_rkh روابط عمومی استان

pr_rkh روابط عمومی استان

تصاویر

لینک کوتاه