• 1401/06/24 - 12:21
  • تعداد بازدید : 35
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

محکومیت 380 میلیون ریالی متصدی کارخانه تولید خوراک دام و طیور در شهرستان سبزوار

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار؛ متصدی یک کارخانه تولید خوراک دام و طیور به دلیل تهدید علیه بهداشت عمومی به 380 میلیون ریال جزای نقدی محکوم گردید.

رئیس شبکه دامپزشکی سبزوار اظهار داشت: پیرو بازدید های مستمر و ماهیانه کارشناسان نظارت این شبکه از کارخانجات تولید خوراک دام وطیور این شهرستان، در یکی از کارخانه ها در کنسانتره تولیدی جهت مصرف دام از مواد اولیه غیر مجاز استفاده می شد که مواد اولیه غیر مجاز  در محل کارخانه تا تعیین تکلیف توقیف گردید. طی بازدید بعدی شاهد دخل و تصرف کارخانه در اموال توقیفی شدیم که پرونده جهت بررسی و پیگیری به مراجع قضایی ارجاع گردید.

دکتر زید آبادی در ادامه افزود: با استناد به مواد 663 و688 کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی، متهم به جهت تهدید علیه بهداشت عمومی به پرداخت دویست میلیون ریال جزای نقدی و بابت دخالت در اموال توقیفی به پرداخت یکصد و هشتاد میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم گردید.

وی گفت: مواد اولیه و ترکیبات غیرمجاز در تولید خوراک دام  سبب صدمه  و عدم رشد و تولید کافی در دام  و سبب خسارت اقتصادی به دامدار و  همچنین به  جهت کاهش سیستم ایمنی ناشی از تغذیه نامناسب و دام دچار فقر غذایی و بیماری میگردد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان صفحه اصلی,اداره شهرستان سبزوار
  • کد خبر : 290498
pr_rkh روابط عمومی استان

pr_rkh روابط عمومی استان

لینک کوتاه