کشف و توقیف بیش از یک تن فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در مشهد
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد گفت: در ادامه گشت های مراقبتی و مشترک دامپزشکی این شهرستان با سایر دستگاه های حاکمیتی مانند تعزیرات حکومتی و مرکز بهداشت، بیش از یک تن فرآورده خام دامی غیر بهداشتی از دو هتل اقامتی در مشهد کشف و توقیف موقت شد.
 ١٣٩٨/٠٤/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش چهره به چهره سرآشپزان و متصدیان آشپزخانه های رستوران ها و هتل ها در مشهد
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد گفت: کارشناسان بهداشتی این شبکه در اجرای بازرسی ها و گشت های کنترلی خود از رستوران ها و هتل های سطح شهرستان اقدام به آموزش چهره به چهره سرآشپزان و متصدیان آشپزخانه ها می نمایند.
 ١٣٩٨/٠٤/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی اقدامات بهداشتی انجام شده در زمینه بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در کشتارگاه دام صنعتی گوشت مشهد
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد از بررسی اقدامات بهداشتی کشتارگاه دام صنعتی مشهد در حوزه پیشگیری از رخداد بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو توسط رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٤/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در تعامل دوجانبه دامپزشکی مشهد و شورای اسلامی شهرستان صورت پذیرفت: ارتقای سطح دانش و آگاهی های تخصصی دامداران در حوزه بیماری های دامی
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد از تعامل دوجانبه دامپزشکی مشهد و شورای اسلامی شهرستان در ارتقای سطح دانش و آگاهی های تخصصی دامداران در حوزه بیماری های دامی و بیماری های مشترک بین انسان و دام خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٤/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی بهداشت گوشت و سلامت فرآورده های خام دامی در هتل سیمرغ فیروزه مشهد
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد از برگزاری دوره آموزشی بهداشت گوشت و سلامت فرآورده های خام دامی ویژه پرسنل و کارکنان هتل سیمرغ فیروزه شهرستان مشهد خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٣/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه هم اندیشی کارکنان دامپزشکی شهرستان مشهد با محوریت مباحث تاثیرگذار در رونق تولید
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد از برگزاری جلسه هم اندیشی کارکنان این شبکه در راستای ارائه الگوها و طرح های پیشنهادی تاثیرگذار با هدف توسعه خدمات دامپزشکی و رسیدن به رونق تولید متعاقب جلسه مسئولین شبکه های دامپزشکی استان در محل سالن جلسات شبکه دامپزشکی این شهرستان خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٣/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
پی گیری یک پیام مردمی در مشهد؛ فروش تخم مرغ خارج از یخچال، ممنوع
دامپزشکی: فقط تخم مرغ هایی که دارای تاریخ تولید و انقضا، پروانه بهداشتی و نام شرکت باشد، قابل فروش است.
 ١٣٩٨/٠٣/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آشنایی بازرسان بهداشتی دامپزشکی شهرستان مشهد با آخرین روش ها و متدهای نمونه برداری
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد از اشنایی بازرسان بهداشتی واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این شبکه با آخرین متدها و روش های نمونه برداری از فرآورده های خام دامی خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٢/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
صادرات بیش از 288 هزار جلد پوست دامی درفروردین 98 به خارج از کشور
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد از صادرات بیش از 288 هزار جلد پوست و سالامبور دامی در فروردین98 به خارج از کشور خبر داد.
 ١٣٩٨/٠٢/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
3300 کیلوگرم گوشت از پیش چرخ شده غیربهداشتی جمع آوری و ضبط شد
همزمان با طرح نظارت بهداشتی دامپزشکی در ایام ماه مبارک رمضان، طرح برخورد با واحدهای عرضه گوشت از پیش چرخ شده در مشهد توسط گروه های نظارتی دامپزشکی شهرستان نیز اجرا شد که طی آن 3300 کیلوگرم گوشت از پیش چرخ شده غیربهداشتی جمع آوری، ضبط و معدوم شد.
 ١٣٩٨/٠٢/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>