چاپ
ارسال به دوست

رئیس دامپزشکی فیروزه سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی فیروزه، در آستانه عید سعید قربان و به منظور تبیین اقدامات دامپزشکی در این روز و ارائه گزارشی از عملکرد سالانه اداره دامپزشکی، دکتر طاهری به عنوان سخنران پیش از خطبه ها،در نماز جمعه شهرستان فیروزه حضور یافت.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فیروزه ظهر روز جمعه 18 مرداد ماه در سخنرانی خود در محل نماز جمعه شهرستان ضمن تسلیت شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام ، به ارائه گزارش اقدامات مجموعه دامپزشکی شهرستان در جهت تامین بهداشت و امنیت غذایی پرداخت و برنامه های دامپزشکی شهرستان فیروزه درروز عید سعید قربان را برای آگاهی شهروندان تشریح نمود.

دکتر طاهری افزود: کشتار دام در فضای غیر مجاز و غیر کشتارگاه های تحت نظارت سازمان دامپزشکی کشور، هم موجبات بیماری در انسان را فراهم می آورد ، هم معابر و منازل را آلوده می کند و هم مخاطرات زیست محیطی دارد و از از خیرین خواست کشتار دام را فقط در کشتارگاه تحت نظارت دامپزشکی انجام دهند.

وی در پایان ضمن اشاره به بازرسی و نظارت بهداشتی در روز عید قربان افزود: در این روز دو اکیپ شامل یک اکیپ سیار داخل شهر و یک اکیپ مستقر در شبکه دامپزشکی پاسخگوی سوالات مردم خواهند بود.

 

  • کد خبر: ٢٤٢٢٢٧/
  • ١٣:٣١ - 1398/05/19/
  • تعداد بازدید: 24
کلید واژه ها

خروج