چاپ
ارسال به دوست

بازدید مسئولین شهرستانی و رئیس شبکه دامپزشکی از کشتارگاه دام شهرستان در روز عید قربان

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی تربت حیدریه: در راستای نظارت بر عملکرد ناظرین شرعی و بهداشتی کشتارگاه دام شهرستان مسئولین شهرستانی و رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان در روز عید سعید قربان از کشتارگاه دام بازدید نمودند.

رئیس شبکه دامپزشکی تربت حیدریه گفت: با انجام بازدید، نظارت و بازرسی از روند کار کشتارگاه وکارشناسان ناظر ذبح شرعی و ناظر بهداشتی کشتارگاه دام اقدامات صورت گرفته در روز عید سعید قربان مورد ارزیابی قرار گرفته و مشکلات احتمالی بررسی و جهت رفع آن دستورات لازم صادر شد.

وی افزود با همکاری معاونت بهداشتی تب سنجی و ارائه ماسک و ضد عفونی دست ها ی خیرین و مراجعه کنندگان و فاصله گذاری اجتماعی نیز انجام گرفت.

دکتر سیدین افزود: در این بازدید در خصوص فعالیتهای دامپزشکی در دو بعد شرعی و بهداشتی ذبح دام و اهمیت آن درتحقق ابعاد خطیر امنیت غذایی و امنیت اقتصادی جامعه پرداخته شد

وی در پایان گفت: مسئولین ضمن بازدید از قسمتهای مختلف کشتارگاه از خیرین مراجعه کننده در خصوص خدمات ارائه شده سوالاتی نمودند و  مشخص شد با اقدامات ترویجی و آموزشی انجام شده،  شهروندان استقبال خوبی از کشتار دام قربانی در کشتارگاه نمودند.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٤٣١٧/
  • ٠٧:٤٩ - 1399/05/11/
  • تعداد بازدید: 32
کلید واژه ها

خروج