چاپ
ارسال به دوست

قدردانی مدیر کل دامپزشکی از حضور اعضا در انتخابات شورای نظام دامپزشکی در خراسان رضوی

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی در پیامی از حضور اثرگذار همکاران خود در بخش های دولتی و خصوصی در انتخابات نظام دامپزشکی استان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی متن این پیام بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

 

به حول و قوه الهی و با تشریک مساعی افراد و نهادهای اثرگذار، رخداد مهم و سرنوشت ساز انتخابات نظام دامپزشکی در سراسر کشور و استان خراسان رضوی برگزار شد.

23 آذرماه 1397 و برگزاری انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان ها آزمونی بود برای محک زدن رقابت نامزدهای مختلف که از بخش های دولتی و خصوصی عزم خود را برای خدمت به این حرفه مقدس جزم کرده اند.

این واقعه بزرگ در استان خراسان رضوی با حضور پرشور تمامی دست اندرکاران و فعالان بخش های دولتی و خصوصی برگزار شد تا جلوه ای از تعهد به تخصص، تجربه، سلامت و حرفه ای گرایی را در بخش دامپزشکی به نمایش بگذارد و اداره کل دامپزشکی استان نیز در راستای حمایت از این حرکت پرشور و صیانت از آرای داده شده با تمام توان و تجهیزات در صحنه حضور یافت.

این رقابت نشان داد که علیرغم معدودی از کارشکنی ها و تلاش ها برای ایجاد انشقاق بین همکاران در بخش های مختلف دولتی و خصوصی، چنین راهبردهای ناصوابی راه به جایی نبرده و تمامی اعضای خانواده فرهیخته دامپزشکی در استان به عظمت و صلابت این صنف رو به رشد فکر می کنند.

اینجانب به سهم خود از ریاست محترم سازمان دامپزشکی کشور، ریاست محترم سازمان نظام دامپزشکی کشور، هیات های اجرایی و نظارت انتخابات در مرکز کشور و استان، استانداری محترم، همکاران اداره کل دامپزشکی استان، اعضای شورای نظام دامپزشکی استان و تمامی افرادی که به نوعی در برگزاری این رخداد مهم و سرنوشت ساز دخالت داشتند نهایت قدردانی و تشکر را دارم.

بدیهی است با انتخاب منتخبین در شورای چهارم، انتظار بر این است که رقابت ها از امروز به رفاقت ها تبدیل شده، استفاده از خرد جمعی و تلاش برای بهبود وضعیت اعضا در دستور کار منتخبین قرار گیرد و همه اعضای این خانواده فرهیخته در سراسر استان در جهت اعتلای نام دامپزشکی و تبیین هرچه بهتر جایگاه والای این حرفه مقدس از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

در پایان، از خداوند متعال برای تمامی منتخبین و تمامی رای دهندگان آرزوی سلامتی و سربلندی داشته و در جوار الطاف بی کران سلطان سریر ارتضا، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، توفیق روزافزون برای تمامی فعالان حوزه دامپزشکی در اقصی نقاط استان و کشور آرزومندم.

 

 

24 آذرماه 1397

دکتر احمد شریعتی

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٣٤٢١/
  • ٠٩:٣٠ - 1397/09/24/
  • تعداد بازدید: 340

خروج