چاپ
ارسال به دوست

دیدار صمیمانه مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی با همکاران بخش خصوصی و دولتی دامپزشکی تربت حیدریه

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان تربت حیدریه، مدیر کل دامپزشکی خراسان رضوی در ادامه بازدید از شهرستان تربت حیدریه دیدار صمیمانه ای با همکاران بخش خصوصی و دولتی در محل شبکه دامپزشکی تربت حیدریه داشت.

دکتر شریعتی مدیر کل دامپزشکی در این دیدار ابتدا به صحبت های بخش خصوصی و مشکلات موجود در این حوزه گوش فرا دادند و نمایندگان حوزه های مختلف در بخش خصوصی مشکلات خاص خود را بیان نمودند.

در این دیدار مدیر کل دامپزشکی استان ضمن بحث و گفتگو با همکاران و تشکر از زحمات آنان، به بررسی مسائل و مشکلات همکاران پرداخت و با اشاره به اهمیت به روز رسانی مسائل فنی و اداری گفت: فعالیتهای دامپزشکی در همه حوزه ها به ویژه در پیشگیری کنترل و مبارزه با بیماری ها باید همواره رو به رشد باشد.

دکتر شریعتی افزود: ویژگی مهم حضور در خط مبارزه با بیماریهای دامی و مشترک بین انسان و دام آمادگی صد در صدی واکنش سریع و موثر است.

وی با تاکید به سختی کار حرفه دامپزشکی، کمبود نیرو و اعتبار از همکاران دامپزشکی خواست تا با انجام هر چه بهتر وظایف خود و گزارش دهی به موقع از وقوع بیماریها  و در آخر خواهان خدمت رسانی هر چه بهتر در این شرایط خاص شدند.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٥٠٤٠/
  • ١٤:٠٥ - 1398/07/24/
  • تعداد بازدید: 149
کلید واژه ها

خروج