چاپ
ارسال به دوست

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی خطاب به مدیر کل دامپزشکی استان:

هر جا نیاز به حمایت دستگاه قضایی داشتید آماده همکاری و مساعدت هستیم

 رئیس کل دادگستری خراسان رضوی خطاب به مدیر کل دامپزشکی استان اظهار داشت: هر جا نیاز به حمایت دستگاه قضایی داشتید آماده همکاری و مساعدت هستیم.

غلامعلی صادقی که به تازگی به عنوان رئیس کل دادگستری استان منصوب شده است گفت: مجموعه دامپزشکی با مدیریت اخیر جزو مجموعه های موفق استان است به ویژه اینکه در بحث تامین  گوشت قرمز اقدامات مطلوبی رخ داد و باعث شد تا نیاز کاذب ایجاد شده از بین برود که این موضوع، نقش موثری در تامین آرامش روانی شهروندان داشت.

وی عنوان داشت: با اقدامات ترویجی مناسب زمینه بهسازی هرچه بهتر و بیشتر کشتارگاه های دام را فراهم آورید تا در زمینه تامین گوشت قرمز مشکلی در آینده نداشته باشیم.

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی نیز در این دیدار که در دفتر رییس کل دادگستری استان انجام شد اظهار داشت: اشراف بالاترین مقام دستگاه قضایی استان به مسائل دامپزشکی از نقاط قوت است و برای اداره کل دامپزشکی یک فرصت مغتنم.

دکتر احمد شریعتی یادآور شد: با توجه به اشراف ذکر شده خواستار آن هستیم نا نقاط ضعف ما را به ما گوشزد کنید.

وی افزود: علیرغم تمام محدودیت ها در حوزه بیماری های دامی، در حال حاضر مشکل خاصی نداریم و تمام موارد تحت کنترل است و با تدابیر انجام شده در زمینه کشتارگاه ها نیز اقدامات مطلوبی رخ داده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه نیز در این دیدار افزود: شغل دامپزشکی شب و روز نمی شناسد و با سختی ها و حساسیت های خاص خود همراه است.

حجت الاسلام محمد حسن شورورزی یادآور شد: فعالیت های ما در زمینه ذبح شرعی با مساعدت دستگاه قضایی به شکل مطلوبی در حال اجراست که این موضوع جای قدردانی دارد.

وی عنوان داشت: امیدواریم با مساعدت های دستگاه قضایی هم در زمینه حلیت فرآورده ها و هم سلامت آنها را بیش از پیش فراهم آوریم.

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٣٧٤٤/
  • ١٣:٠٢ - 1398/06/27/
  • تعداد بازدید: 86

خروج