• 1402/11/21 - 08:13
  • تعداد بازدید : 61
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیانیه بسیجیان و کارکنان اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی به مناسبت یوم الله 22 بهمن ماه

بیانیه بسیجیان و کارکنان اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی به مناسبت یوم الله 22 بهمن ماه صادر شد.

همزمان با یوم الله 22 بهمن و در چهل و پنجمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، همراه با مردم ولایتمدار ایران اسلامی، حماسه خمینی کبیر در بهمن 57 را گرامی می داریم.

دشمنان انقلاب و مستکبران جهان بدانند؛ ما تا آخر ایستاده ایم... . ما برای دفاع از ارزش های و آرمان های نظام برآمده از مردم شهیدپرور ایران اسلامی، در مقابل همه نامردمی ها و روباه صفتی های دنیای استکبار و شیطان بزرگ، به ویژه در مقابل اختلاف افکنی بین مردم سربلند ایران، ایستاده ایم و مقاومت ما پایان ناپذیر است و دشمنان انقلاب آگاه باشند؛ انقلاب اسلامی، خط بطلانی است بر زورگویی ها و یاوه گویی های آنان و تحقق الهی بر آن قرار گرفته تا حق پیروزشدنی و کفر نابودشدنی باشد که نصر من ا... و فتح قریب.

قطعا، یوم‌الله ۲۲ بهمن؛ روز شکست منطق قدرت استکبار جهانی در برابر قدرت منطق ایران اسلامی و جبهه مقاومت در غزه و یمن تمام سرزمین های اسلامی است و حضور حماسی و انقلابی ملت بزرگ ایران در بزرگداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن، نمایش اتحاد، اقتدار ملی، انسجام اسلامی و حفظ و تقویت وحدت میان مردم و مسئولان نظام و تضمین کننده امنیت نظام و کشور در برابر گزند حوادث روزگار خواهد بود.

ما خانواده کارکنان اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا از انقلاب و دفاع مقدس تا شهدای مدافع حرم، ضمن عرض تبریک چهل‌ و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به ملت و خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان همیشه در صحنه ایران اسلامی، بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی عهد و میثاق دوباره می‌بندیم و پایداری خود را در صیانت از انقلاب و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌ا... امام خامنه‌ای همچون سربازی جان بر کف اعلام می‌داریم.

دفتر نمایندگی ولی فقیه، روابط عمومی و پایگاه بسیج اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی

 

 
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 314944
کلمات کلیدی
pr_rkh روابط عمومی استان

pr_rkh روابط عمومی استان

لینک کوتاه