• 1401/11/02 - 13:42
  • تعداد بازدید : 102
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تحمل شش سال حبس برای قصاب متخلف سبزواری

روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار از محکومیت قصاب سبزواری به تحمل شش سال حبس به علت جعل مهر اداره دامپزشکی خبر داد.

رئیس شبکه دامپزشکی سبزوار گفت: طی بازرسی تیم نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی و رصد و پایش مستمر از واحدهای عرضه کننده فراورده های خام دامی، از یک واحد قصابی در سبزوار، مهر جعل شده اداره دامپزشکی و گوشت فاسد کشف گردید.

متصدی واحد مذکور به همراه شاگرد مغازه از مهر جعل شده شبکه دامپزشکی مبادرت به فروش اجناس فاسد در مغازه می کردند که کارشناسان نظارت بهداشتی دامپزشکی به مهر درج شده بر روی لاشه ی موجود در قصابی مشکوک شده و با استعلام انجام شده جعلی بودن مهر محرز گردید. پرونده جهت پیگیری قضایی در دستور کار قرار گرفت و درنهایت متهم ردیف اول با استناد به مواد 525 و 688 قانون مجازات اسلامی توسط دادرس شعبه 102 دادگاه کیفری 2 شهرستان سبزوار ،بابت جعل مهر به تحمل شش سال حبس و بابت عرضه جنس فاسد به پرداخت یکصد و شصت میلیون ریال جزای نقدی بدل از حبس در حق صندوق دولت و متهم ردیف دوم به تحمل دو سال حبس محکوم گردید.

دکتر زیدآبادی خاطرنشان کرد: مجموعه دامپزشکی نسبت به تضمین سلامت و امنیت غذایی شهروندان حساسیت ویژه خود را دارد و در این‌ بین آمادگی خود را برای دریافت نظرات، پیشنهادات و همچنین ارائه گزارشات همشهریان اعلام می‌کند.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 296504
pr_rkh روابط عمومی استان

pr_rkh روابط عمومی استان

تصاویر

لینک کوتاه