• 1401/06/23 - 12:56
  • تعداد بازدید : 53
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در دیدار رئیس شبکه دامپزشکی با دادستان کاشمر عنوان شد؛

تشدید نظارت های بهداشتی به دستور دادستان شهرستان کاشمر

دادستان کاشمر بر لزوم تشدید نظارتهای دامپزشکی در مراکز توزیع فراورده های خام دامی و عرضه مایحتاج عمومی شهروندان کاشمر تاکید کرد.

دادستان کاشمر بر لزوم تشدید نظارتهای دامپزشکی در مراکز توزیع فراورده های خام دامی و عرضه مایحتاج عمومی  شهروندان کاشمر تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان کاشمر جلسه‌ای به منظور ارائه گزارش عملکرد شبکه و هماهنگی های بیشتر بین دستگاه قضا و اداره دامپزشکی با حضور حجت الاسلام بلوچ زاده دادستان و دکتر خانزاده رئیس شبکه دامپزشکی کاشمر و کارشناس مسئول واحد نظارت شبکه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر خانزاده ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند دستگاه قضایی در حوزه دامپزشکی به بیان گزارش عملکرد شبکه و ظرفیت شهرستان در تولید و عرضه فراورده های خام دامی پرداخت.

وی در ادامه از مشکلاتی در حوزه حاکمیتی دامپزشکی از قبیل معضلات کشتارگاه، مراکز جمع آوری شیر و میدان دام نام برد و ضمن تاکید بر تعامل دستگاه قضا و شبکه دامپزشکی، خواستار حمایت و پشتیبانی دستگاه قضا جهت رفع مشکلات و بهبود وضعیت تا رسیدن به نقاط ایده آل گردید.

 در جریان این دیدار دادستان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و دستور ریاست محترم قوه قضائیه مبنی بر صیانت از حقوق شهروندان بر لزوم تشدید نظارت های بیشتر بر مراکز تولید و توزیع فراورده ها و مایحتاج عمومی شهروندان تاکید کرد.

حجت الاسلام بلوچ زاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران دامپزشکی، اظهار داشت حوزه کاری دامپزشکی مهم و با اهمیت است و لذا نگاه ویژه لازم دارد.

وی وضعیت نظارتها و بازرسی های دامپزشکی درسطح شهر را مطلوب دانست و خواستار تشکیل تیم‌های ویژه بازرسی و گشتهای مشترک به منظور بررسی فعالیت مراکز عرضه و رسیدگی قاطع به جرائم و تخلفات احتمالی شد.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی نیز نقش خودش را در بهبود وضعیت ایفا خواهد کرد و در این خصوص با نگاه ویژه و اولویت نسبت به رسیدگی به پرونده‌های قضایی متشکله اقدام قاطع خواهد کرد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 290463
کلمات کلیدی
pr_rkh روابط عمومی استان

pr_rkh روابط عمومی استان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه