• 1401/06/23 - 11:39
  • تعداد بازدید : 59
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار صمیمانه نماینده مردم شهرهای تایباد، تربت جام، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی با همکاران شبکه دامپزشکی تایباد

به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان تایباد؛ در راستای حضور دکتر جلیل رحیمی نماینده مردم تایباد، تربت جام، باخرز و صالح آباد در شهرستان تایباد، دیدار صمیمانه ای با همکاران شبکه دامپزشکی شهرستان تایباد در محل شبکه دامپزشکی انجام پذیرفت.

دکتر حسن آذریان رئیس شبکه دامپزشکی تایباد ضمن خوش آمد گویی به نماینده مجلس گفت: همکاران دامپزشکی سنگر سازان بی سنگر عرصه بهداشت و سلامت غذایی مردم هستند و در تمامی مراحل با سخت ترین شرایط کاری محیطی و آلودگی سعی بر ارائه بهترین خدمات در مسئله سلامت دام و غذای مردم دارند و کار دامپزشکی در عرصه اقتصادی بسیار قابل توجه می باشد که با اندک سرمایه و نیروی کار از دومین اقتصاد کشور حمایت می کند.

وی افزود: امیدوارم با حمایت نمایندگان مجلس، همکاران دامپزشکی با دریافت ۱۰۰ درصد تسری و درج در حکم کارگزینی کمکی به وضعیت این قشر زحمت کش شود و با عنایت به کار دامپزشکی که اکثر همکاران در این مسیر دچار حوادث بسیار سختی شدند و حتی اکثر نیروهای واحد مبارزه بیماری تب مالت گرفته اند که این خود نیاز هست دامپزشکی در رسته مشاغل سخت و زیان آور باشد.

در ادامه دکتر رحیمی نماینده مجلش شورای اسلامی گفت: واقعا کار دامپزشکی بسیار حساس و گلوکاه پیشگیری از بسیاری از بیماری های خطرناک می باشد و تعریف واقعی مدافعین بی سپر در برابر این بیماری هستند.

وی بیان کرد: با تمام جدیت و تلاش از قشر زحمتکش دامپزشکی که واقعا علیرغم کار بسیار مهمی که دارند مظلوم واقع شده اند دفاع کرده و در این مسیر یار و یاور دامپزشکی باشد.

رحیمی در پایان از زحمات کلیه کارکنان دامپزشکی تقدیر و تشکر کرد و برایشان آرزوی موفقیت نمود.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 290452
pr_rkh روابط عمومی استان

pr_rkh روابط عمومی استان

تصاویر

لینک کوتاه